Продукція > DABURN > UIA700-12S
UIA700-12S
UIA700-12S Daburn
UIA700Series.pdf
Виробник: Daburn
Description: AC/DC CONVERTER 12V 625W
Power (Watts): 625W
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.65" L x 3.66" W x 1.61" H (168.9mm x 93.0mm x 40.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 52 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 625W, Power (Watts): 625W, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.65" L x 3.66" W x 1.61" H (168.9mm x 93.0mm x 40.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 52 A.