Продукція > UNIFIVE > UIDDC3160-1210
UIDDC3160-1210
UIDDC3160-1210 UNIFIVE
view?usp=sharing
Виробник: UNIFIVE
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 160W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), A/V
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 11.67A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: China
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 160 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 160W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), A/V, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 11.67A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: China, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 160 W, Standard Number: 62368-1.