Продукція > UNIFIVE > UIDDC3160-2466
UIDDC3160-2466
UIDDC3160-2466 UNIFIVE
view?usp=sharing
Виробник: UNIFIVE
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.88" L x 2.85" W x 1.38" H (174.7mm x 72.3mm x 35.1mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Optional
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6.67A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW
Power (Watts): 160 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.88" L x 2.85" W x 1.38" H (174.7mm x 72.3mm x 35.1mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Optional, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, PSE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6.67A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW, Power (Watts): 160 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.