UJB0L473THD Nichicon
JB_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 47000UF 5.5V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 47000 µF
Voltage - Rated: 5.5 V
Impedance: 100 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47000UF 5.5V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 47000 µF, Voltage - Rated: 5.5 V, Impedance: 100 mOhms.