UKT1C331MPD
UKT1C331MPD Nichicon
e_ukt-3082221.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16volts 330uF AEC-Q200
на замовлення 613 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції UKT1C331MPD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UKT1C331MPD UKT1C331MPD Виробник : Nichicon e-ukt.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL