ULCD-24PTU-PI
ULCD-24PTU-PI 4D Systems Pty Ltd
4D-Serial-Pi-Adaptor_Rev1.2_8-21-24.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Інші пропозиції ULCD-24PTU-PI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULCD-24PTU-PI ULCD-24PTU-PI Виробник : 4D Systems C77194FA99C8C68CBAE60DF47D2AD83891BEED21D6D958CCFFDEDD4B4CE6B0A1.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 2.4" Pk Adptr Shld for Raspberry Pi