ULCD-28PTU-AR
ULCD-28PTU-AR 4D Systems Pty Ltd
uLCD-28PTU_Datasheet_R_2_2.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції ULCD-28PTU-AR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULCD-28PTU-AR ULCD-28PTU-AR Виробник : 4D Systems A268C6360FDAF2F704E74D0CF4046B4652FA97F9AB2367DDCB343AEB0BE63805.pdf Display Modules 2.8" Pk Adptr Shld for Arduino