ULD2D100MPD
ULD2D100MPD Nichicon
e_uld-3082278.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10 uF 20% 200V
на замовлення 1913 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 128 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULD2D100MPD ULD2D100MPD Виробник : Nichicon e-uld.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 128 mA @ 100 kHz