ULDT012A0X3-SRZ
ULDT012A0X3-SRZ GE Critical Power
ULDT012A0X-357477.pdf
Виробник: GE Critical Power
Non-Isolated DC/DC Converters 3-14.4V 0.45-5.5Vout 12A Digital Neg SMT
на замовлення 658 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SMD Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.12" H (20.3mm x 11.4mm x 3.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V, Control Features: Enable, Active Low, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.12" H (20.3mm x 11.4mm x 3.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V