ULN18650C2
ULN18650C2 UTL, G-POWER
coaWr6jpD9y5
Виробник: UTL, G-POWER
Description: 18650 3.7V 2.5Ah 30A(12C) 500mA
Packaging: Case
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2.5Ah
Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.57" H (18.6mm x 65.2mm)
Termination Style: Flat Top (Non-Extending)
Battery Chemistry: Lithium
Voltage - Rated: 3.7 V
на замовлення 9920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18650 3.7V 2.5Ah 30A(12C) 500mA, Packaging: Case, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2.5Ah, Size / Dimension: 0.73" Dia x 2.57" H (18.6mm x 65.2mm), Termination Style: Flat Top (Non-Extending), Battery Chemistry: Lithium, Voltage - Rated: 3.7 V.