ULR1S-R0005FT2
ULR1S-R0005FT2 IRC (TT electronics)
ulr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Strip 1206 0.0005 Ohm 1% 1W ±175ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук