Продукція > X-CON > ULR477M0ED09RRX0CR
ULR477M0ED09RRX0CR
ULR477M0ED09RRX0CR X-CON
x_ulr_15.pdf
Виробник: X-CON
Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; low ESR; H: 9mm; 470uF; 2.5VDC; THT; ESR: 7mΩ
Operating temperature: -55...105°C
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 470µF
Terminal pitch: 2mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x9mm
ESR value: 7mΩ
Height: 9mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 2.5V DC
Service life: 2000h
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
на замовлення 3301 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 73
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; low ESR; H: 9mm; 470uF; 2.5VDC; THT; ESR: 7mΩ, Operating temperature: -55...105°C, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 470µF, Terminal pitch: 2mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x9mm, ESR value: 7mΩ, Height: 9mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 2.5V DC, Service life: 2000h, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT.