Продукція > C&B/RESI > ULVR100WF60R0E9
ULVR100WF60R0E9
ULVR100WF60R0E9 C&B/RESI
ULVR.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: PRE-CHARGE 100W 60 OHM 1%
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Moisture Resistant
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" L x 1.929" W (60.00mm x 49.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Resistance: 60 Ohms
Написати відгук
Description: PRE-CHARGE 100W 60 OHM 1%, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Moisture Resistant, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" L x 1.929" W (60.00mm x 49.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Resistance: 60 Ohms.