UM0165-048-ATH
UM0165-048-ATH LICAP Technologies, Inc.
SM0165-048-ATH_DS.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAPACITOR 165F 0%/20% 48V CHAS
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Box
Package / Case: Module
Size / Dimension: 16.457" L x 7.795" W (418.00mm x 198.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 7.087" (180.00mm)
Capacitance: 165 F
Voltage - Rated: 48 V
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 165F 0%/20% 48V CHAS, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Box, Package / Case: Module, Size / Dimension: 16.457" L x 7.795" W (418.00mm x 198.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 7.087" (180.00mm), Capacitance: 165 F, Voltage - Rated: 48 V.