Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > UMB02070G1002BBU00
UMB02070G1002BBU00
UMB02070G1002BBU00 Vishay / Beyschlag
umx020x.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors .4watt 10Kohm .1%
на замовлення 145 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UMB 0207-05 0.1% BU 10K, Packaging: Box, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: MELF, 0207, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms