UMF0J220MDD
UMF0J220MDD Nichicon
e-umf.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 22uF 4x5 20% 1.5LS.
Інші пропозиції UMF0J220MDD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMF0J220MDD UMF0J220MDD Виробник : Nichicon e-umf-880035.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 22uF 4x5 20% 1.5LS