UMHVP-1205
UMHVP-1205 HVM Technology, Inc.
714c33_6a533673dd4f44809ffb42aa98ec5247.pdf
Виробник: HVM Technology, Inc.
Description: HV DC-DC CONVERTER, 12V IN, +500
Packaging: Box
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.50" W x 0.50" H (12.7mm x 12.7mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Isolated Module
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5V
Efficiency: 65%
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 0V
Voltage - Output 1: 500V
Voltage - Output 2: -500V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HV DC-DC CONVERTER, 12V IN, +500, Packaging: Box, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 0.50" L x 0.50" W x 0.50" H (12.7mm x 12.7mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Isolated Module, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5V, Efficiency: 65%, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 0V, Voltage - Output 1: 500V, Voltage - Output 2: -500V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V.