UMS24S15-6W HenLv Power
1600919154912273.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 1.968W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 41mA, 41mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Power (Watts): 1.968 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 1.968W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 41mA, 41mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Power (Watts): 1.968 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.