UMW1E4R7MDD
UMW1E4R7MDD Nichicon
e-umw-1219455.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 4.7uF 85c 4x5 1.5LS
на замовлення 2312 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції UMW1E4R7MDD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMW1E4R7MDD UMW1E4R7MDD Виробник : Nichicon e-umw.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL