UNR211000L
UNR211000L Panasonic Electronic Components
UNR211x_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS PNP 50V 0.1A MINI3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP - Pre-Biased
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Supplier Device Package: Mini3-G1
Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V
Power - Max: 200 mW
Frequency - Transition: 80 MHz
Resistor - Base (R1): 47 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS PNP 50V 0.1A MINI3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: PNP - Pre-Biased, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Supplier Device Package: Mini3-G1, Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V, Power - Max: 200 mW, Frequency - Transition: 80 MHz, Resistor - Base (R1): 47 kOhms.
Інші пропозиції UNR211000L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UNR211000L UNR211000L Виробник : Panasonic Electronic Components UNR211x_Series_Rev_Nov_2011.pdf Description: TRANS PREBIAS PNP 50V 0.1A MINI3
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Frequency - Transition: 80 MHz
Resistor - Base (R1): 47 kOhms