UNR222600L
UNR222600L Panasonic Electronic Components
UNR222x_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS NPN 20V 0.6A MINI3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN - Pre-Biased
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 80mV @ 2.5mA, 50mA
Current - Collector Cutoff (Max): 1µA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 100mA, 10V
Supplier Device Package: Mini3-G1
Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20 V
Power - Max: 200 mW
Frequency - Transition: 200 MHz
Resistor - Base (R1): 4.7 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS NPN 20V 0.6A MINI3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN - Pre-Biased, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 80mV @ 2.5mA, 50mA, Current - Collector Cutoff (Max): 1µA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 100 @ 100mA, 10V, Supplier Device Package: Mini3-G1, Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20 V, Power - Max: 200 mW, Frequency - Transition: 200 MHz, Resistor - Base (R1): 4.7 kOhms.