UOLED-96G2-AR
UOLED-96G2-AR 4D Systems Pty Ltd
85
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Backlight: Without Backlight
Interface: TTL
Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H
Dot Pixels: 96 x 64
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96", Packaging: Box, Display Type: OLED - Passive Matrix, Backlight: Without Backlight, Interface: TTL, Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H, Dot Pixels: 96 x 64, Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).