UP2SC-330-R Eaton - Electronics Division
UP2SC%20family%20es.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Q @ Freq: 70 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Current - Saturation (Isat): 1.83A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Q @ Freq: 70 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Current - Saturation (Isat): 1.83A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.