Продукція > ELITE > UPE0E471MNN6308
UPE0E471MNN6308
UPE0E471MNN6308 Elite
Elite_UPE.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 8mm; 470uF; 2.5VDC; THT; ESR: 8mΩ; ±20%; 5000h
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 470µF
Terminal pitch: 2.5mm
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
ESR value: 8mΩ
Operating voltage: 2.5V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
на замовлення 4452 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 8mm; 470uF; 2.5VDC; THT; ESR: 8mΩ; ±20%; 5000h, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 470µF, Terminal pitch: 2.5mm, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, ESR value: 8mΩ, Operating voltage: 2.5V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.