UPE0J152MCG1012
UPE0J152MCG1012 Chinsan (Elite)
UPE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.56 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.56 A @ 100 kHz.