UPE0J561MCG6308
UPE0J561MCG6308 Chinsan (Elite)
UPE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.7 A @ 100 kHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.7 A @ 100 kHz.