Продукція > KEMET > UPIT0654L47000
UPIT0654L47000
UPIT0654L47000 Kemet
kem_l9009_mplcv.pdf
Виробник: Kemet
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Metal Powder 2.1A 0.175Ohm DCR Automotive T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук