Продукція > NICHICON > UPM1C221MPD1TA
UPM1C221MPD1TA
UPM1C221MPD1TA Nichicon
e-upm.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 335 mA @ 120 Hz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 335 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UPM1C221MPD1TA UPM1C221MPD1TA Виробник : Nichicon e_upm-3082341.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220UF 16V AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
UPM1C221MPD1TA UPM1C221MPD1TA Виробник : Nichicon e-upm.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 160 mOhms