Продукція > AVX > UQCAEA4R7BATME500
UQCAEA4R7BATME500
UQCAEA4R7BATME500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 4.7pF C0G 0605 .1pF Tol
на замовлення 368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7PF 150V 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCAEA4R7BATME\500 UQCAEA4R7BATME\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 4.7PF 150V 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.7 pF