Продукція > AVX > UQCFVA151JAT2A500
UQCFVA151JAT2A500
UQCFVA151JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 150pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA151JAT2A\500 UQCFVA151JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 150PF 250V 0805
товару немає в наявності