Технічний опис UQCFVA1R0BAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1pF C0G 0805 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCFVA1R0BAT2A500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA1R0BAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 1PF 250V 0805 |
на замовлення 1544 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |