Продукція > AVX > UQCFVA1R8BAT2A500
UQCFVA1R8BAT2A500
UQCFVA1R8BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.8pF C0G 0805 .1pF Tol
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA1R8BAT2A\500 UQCFVA1R8BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 1.8PF 250V 0805
товару немає в наявності