Продукція > AVX > UQCFVA240JAT2A500
UQCFVA240JAT2A500
UQCFVA240JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 24pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 906 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA240JAT2A\500 UQCFVA240JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 24PF 250V 0805
товару немає в наявності