Продукція > AVX > UQCFVA270JAT2A500
UQCFVA270JAT2A500
UQCFVA270JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 27pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 859 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA270JAT2A\500 UQCFVA270JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 27PF 250V 0805
товару немає в наявності