Продукція > AVX > UQCFVA2R2BAT2A500
UQCFVA2R2BAT2A500
UQCFVA2R2BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2.2pF C0G 0805 .1pF Tol
на замовлення 708 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA2R2BAT2A\500 UQCFVA2R2BAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 2.2PF 250V 0805
на замовлення 1281 шт: