Продукція > AVX > UQCFVA330JAT2A500
UQCFVA330JAT2A500
UQCFVA330JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 33pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA330JAT2A\500 UQCFVA330JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 33PF 250V 0805
на замовлення 1973 шт: