Продукція > AVX > UQCFVA680JAT2A500
UQCFVA680JAT2A500
UQCFVA680JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 68pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 619 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA680JAT2A\500 UQCFVA680JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 68PF 250V 0805
на замовлення 1714 шт: