Продукція > AVX > UQCFVA6R8CAT2A500
UQCFVA6R8CAT2A500
UQCFVA6R8CAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 6.8pF C0G 0805 .25pF Tol
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA6R8CAT2A\500 UQCFVA6R8CAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 6.8PF 250V 0805
на замовлення 2280 шт: