Продукція > AVX > UQCL2A0R1BAT2A500
UQCL2A0R1BAT2A500
UQCL2A0R1BAT2A500 AVX
UQ_Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V .1pF C0G 0402 .1pF Tol
на замовлення 2317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1PF 200V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A0R1BAT2A\500 UQCL2A0R1BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 0.1PF 200V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 pF