Технічний опис UQCL2A0R8BAT2A500 AVX
Description: CAP CER 0.8PF 200V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.8 pF.
Інші пропозиції UQCL2A0R8BAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCL2A0R8BAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |