UQCL2A270JAT2A
UQCL2A270JAT2A AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 200V 0402
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 27pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції UQCL2A270JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A270JAT2A UQCL2A270JAT2A Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 27pF C0G 0402 5% Tol