Технічний опис UQCSVA0R9BAT2A500 AVX
Description: CAP CER 0.9PF 250V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.9 pF.
Інші пропозиції UQCSVA0R9BAT2A500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
UQCSVA0R9BAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
товару немає в наявності |
Description: CAP CER 0.9PF 250V 0603Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±0.1pF Features: High Q, Low Loss Voltage - Rated: 250V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: A Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: RF, Microwave, High Frequency Thickness (Max): 0.035" (0.89mm) Part Status: Obsolete Capacitance: 0.9 pF |