Технічний опис UQCSVA100JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 10pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції UQCSVA100JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCSVA100JAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP CER 10PF 250V 0603 |
товару немає в наявності |