Продукція > AVX > UQCSVA101JAT2A500
UQCSVA101JAT2A500
UQCSVA101JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 100pF C0G 0603 5% Tol
на замовлення 760 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA101JAT2A\500 UQCSVA101JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 100PF 250V 0603
на замовлення 2814 шт: