Продукція > AVX > UQCSVA1R0BAT2A500
UQCSVA1R0BAT2A500
UQCSVA1R0BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1pF C0G 0603 .1pF Tol
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA1R0BAT2A\500 UQCSVA1R0BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 1PF 250V 0603
на замовлення 2114 шт: