Продукція > AVX > UQCSVA270JAT2A500
UQCSVA270JAT2A500
UQCSVA270JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 27pF C0G 0603 5% Tol
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA270JAT2A\500 UQCSVA270JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 27PF 250V 0603
товару немає в наявності