Продукція > AVX > UQCSVA2R4BAT2A500
UQCSVA2R4BAT2A500
UQCSVA2R4BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2.4pF C0G 0603 .1pF Tol
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA2R4BAT2A\500 UQCSVA2R4BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 2.4PF 250V 0603
товару немає в наявності