Продукція > AVX CORPORATION > UQCSVA820JAT2A\500
UQCSVA820JAT2A\500
UQCSVA820JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 250V 0603
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 82pF C0G 0603 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA820JAT2A\500 UQCSVA820JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 82PF 250V 0603
UQCSVA820JAT2A500 UQCSVA820JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 82pF C0G 0603 5% Tol