Продукція > HENLV POWER > URAD24S05ZB-150W
URAD24S05ZB-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Voltage - Input (Max): 72V
Voltage - Input (Min): 18V
Part Status: Active
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Voltage - Input (Max): 72V, Voltage - Input (Min): 18V, Part Status: Active.