Продукція > HENLV POWER > URAD24S12-150W
URAD24S12-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Type: Isolated Module
Voltage - Input (Min): 24V
Voltage - Output 1: 12V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Type: Isolated Module, Voltage - Input (Min): 24V, Voltage - Output 1: 12V.